ПРИЗНАЧЕННЯ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЛИМАНСЬКОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА

Наказ директора Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації  від 04.01.2020 р. № 4/165-21к "Про призначення  на посаду Куліш Анастасії Іванівни"

Призначити Куліш  Анастасію Іванівну на посаду директора Лиманського професійно-технічного училища на 2 роки з 06.01.2021 р.  по 05.01.2023 р. на підставі та на умовах контракту від 04.01.2020 р. як таку, що пройшла за конкурсом в установленому законодавством порядку.

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

15 грудня 2020 року  на базі Лиманського професійно-технічного училища відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Лиманського професійно-технічного училища.

Були проведені   загальні збори  трудового колективу училища. На зборах виступили кандидати на посаду директора Куліш А.І. та Ємельяненко В.О.
Членами трудового колективу були задані запитання для оцінювання необхідних ділових та особистих якостей. Кандидатами на посаду директора  училища були  надані задовільні відповіді.

Трудовим колективом шляхом таємного голусування найбільшу кількість  голосів отримала Куліш Анастасія Іванівна.

За результатами співбесіди  з канддатами  на посаду директора Лиманського професійно-технічного училища, пропозицій трудового коллективу,  таємного голосування членів конкурсної комісії, прийнято рішення щодо  визнання переможцем конкурсу Куліш Анастасії Іванівни.

З повним текстом протоколу можна ознайомитись тут.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Оголошується конкурс на зайняття посади директора  Лиманського професійно-технічного училища (наказ Департамента освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації  від 18 листопада 2020 року № 262/165-20к).

З повним змістом наказу можна ознайомитись тут   (скачати)

Початок конкурсного відбору 15.12.2020 за адресою навчального закладу:  вул. Студентська  буд. 4а, м. Лиман Донецької області 

 

КОНКУРС ВІДМІНЕНО

Конкурс на зайняття посади директора Лимнського  професійно-технічного училища відмінений у зв'язку з карантином  (наказ Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації  від 01 квітня 2020 року № 96/165-20к).  З повним змістом наказу можна ознайомитись тут (скачати)

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Оголошується конкурс на зайняття посади диретора  Лиманського професійно-технічного училища (наказ Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації  від 11 березня 2020 року № 71/165-20к).

З повним змістом наказу можна ознайомитись тут  (скачати) 

   
Авторські права 2021 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER