І призове місце визначено викладачу Куліш А.І та ІІІ призове викладачу Янцевичу В.О.

Наказом НМЦ ПТО  у Донецькій області від 29.12.2017 № 318 "Про підсумки обласного Конкурсу на краще електронне дидактичне забезпечення кабінетів спецдисциплін з напрямку підготовки "Транспорт"  в ЗП(ПТ)О Донецької області у 2017/2018 н.р. визначено призерів і переможців, а саме

Журі конкурсу з застосування електронних демонстраційних засобів навчання з напрямку "Залізничний транспорт" визнало

переможцем І призове місце - викладач Куліш А.І.

призером ІІІ призове місце - викладач Янцевич В.О.

І призове місце  визначено викладачу Куліш А.І. та майстру виробничого навчання Семіошко О.С  в обласній Інтернет-вікторині  "Кращий знавець методики та педагогіки" .

Наказом НМЦ ПТО у Донецькій області від 30.10.2017 р. № 296 "Про підсумки  проведення обласної  Інтернет-вікторини  "Кращий знавець методики та педагогіки"  серед педагогічних працівників  з напрямку підготовки "Залізничний транспорт" ЗПО Донецької області" визначено переможцями та призерами

І місце - Куліш Анастасія Іванівна, викладач,

ІІІ місце - Ємельяненко Наталія Андріївна, викладач,

І місце - Семіошко Олександр Сергійович, майстер виробничого навчання,

ІІ місце - Колгашев Віталій Леонідович.

За якісну організацію та 100% участь педагогічних працівників закладу  в обласній Інтернет-вікторині  нагородити Подякою  Куліш Анастасію Іванівну, в.о. директора Лиманського професійно-технічного училища.

 

 

Сироватський Олексій  посів ІІ призове місце у обласній олімпіаді учнів з предмету "Електротехніка"

Наказом Навчально-методичного центру профтехосвіти у Донецькій області від 25 квітня 2017 р. № 241 "Про підсумки обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета "Електротехніка"" визнано призером - ІІ місце та диплом ІІ ступеню - Сироватський Олексій, учень 3 курсу групи № 4, викладач Ємельяненко В.О.

13 квітня 2017 року на виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, відповідно до наказу НМЦ ПТО № 217 від 01.03.2017 року був проведений ІІ етап обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета «Електротехніка».

Метою проведення олімпіади було виявлення кращих учнів, розвиток та реалізація їх здібностей, підтримка обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчої активності педагогічних працівників, підкреслення важливої ролі електротехніки в роботі фахівців різних галузей.

Учасниками ІІ етапу обласної олімпіади стали 25 кращих учнів ПТНЗ області, які набрали найбільшу кількість балів на І етапі олімпіади (на рівні ПТНЗ).

У зв’язку зі складною військово-суспільною ситуацією в Донецькій області олімпіада проходила одночасно в двох містах області: для учасників Краматорсько-Слов’янського, Покровського, Бахмутського методичних об’єднань - на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», а для учасників Маріупольського методичного об’єднання - на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту.

Журі олімпіади очолювали: Олена Омельченко, Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Краматорського технологічного технікуму та Тетяна Зиновченко, керівник методичної секції з предмета «Електротехніка» Маріупольського методичного об’єднання. Членами журі обрано провідних педагогічних працівників ПТНЗ Донецької області.

Відповідно до Умов проведення обласної олімпіади учасники були забезпечені робочим місцем, обладнаним комп’ютером згідно з жеребкуванням і виконували завдання у вигляді тестів у кількості 60 питань.

Після виконання тестових завдань результати учасників олімпіади в обох містах одразу відправлялись на електронну пошту відповідального методиста НМЦ ПТО, на місцях оформлювались протоколи і журі одразу визначало переможців.

ІІІ призове місце посів учень 1 курсу  Іванцов Назар. Викладач Дандурішвілі Олена Миколаївна.

Наказом Навчально- методичного центру профтехосвіти у Донецькій області від 03 квітня 2017 року  № 231 "Про підсумки обласного конкурсу навчальних проектів серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета "Фізика" визначено призером -  ІІІ місце Іванцов Назар, учень групи № 7 першого курсу навчання . Керівник:  викладач фізики Дандурішвілі Олена Миколаївна.

   
Авторські права 2020 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER