Лауреат Конкурсу - учень  гр. № 9 Донцов Ярослав Олександрович

Наказом НМЦ ПТО у Донецькій області від 21 травня 2018 р. № 52 "Про підсумки обласного конкурсу творчих робіт серед учнів ЗП(ПТ)О  Донецької області з професії "Оператор комп'ютерного набору" (суміжних професій) та предмета "Іінформатика" за темою "Презентація професії" визначено  лауреатом обласного Конкурсу Донцова Я.О., учня ІІІ курсу  Лиманського професійно-технічного училища, керівник - викладач предмету "Інформатика"  Дандурішвілі О.М.

 

 

У номінації  професії  "Оператор комп'ютерного набору " (суміжних професій) журі обласного Конкурсу  вважає за потрібне відзначити конкурсну роботу учениці гр. № 14 Федорової А.Р., яка на високому рівні підготувала презентацію професії "Оператор станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів". В роботі присутнє повне розкриття суті обраної професії, раціональне використання простору слайдів. Керівник  - майстер виробничого навчання Сєрік Ольга Володимирівна.

 

Дипломом НМЦ ПТО у Донецькій області нагороджена викладач математики Дандурішвілі Олена Миколаївна

 

Наказом НМЦ ПТО у Донецькій області від 03 січня 2018 р. № 1 "Про підсумки  обласного конкурсу  методичних розробок  уроку  математики  до теми "Геометричні  тіла. Об'єми та площі поверхонь геометричних тіл" серед викладачів математики ЗП(ПТ)О Донецької області " відзначена викладач математики Дандурішвілі Олена Миколаївна, яка на високому рівні підготувала конкурсну роботу  з впровадженням у практику нових ефективних методів і прийомів та визнана   лауреатом конкурсу у номінації "Краща розробка нетрадиційного уроку".

   
Авторські права 2020 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER