Методичний захід для педагогічних працівників залізничного напрямку 

24 вересня 2019 року на базі Лиманського професійно-технічного училища відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників залізничного транспорту. 

 Долініна Тетяна Іванівна, завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області, ознайомила присутніх з  нормативно-правовим забезпеченням підготовки кваліфікованих робітників за напрямком «Залізничний транспорт».

       

 Куліш Анастасія Іванівна, в.о. директора Лиманського професійно-технічного училища доповіла, що Наказом МОН України наше училище входить до закладів, які впроваджують елементи дуальної освіти. Вона зупинилась на особливостях  впровадження   елементів дуальної освіти з професії   «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»
з доповіддю про проблеми сьогодення "Впровадження в освітній процес стандартів на МКО на уроках професійно-теоретичної підготовки: проблеми та шляхи їх вирішення" виступив  Козачок Володимир Петрович, викладач Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти.

 Бережна Любов Володимирівна, методистЛиманського професійно-технічного училища. поділилась досвідом розробки навчально-плануючої документації з професії  «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» у рамках дуальної освіти.
Досвідом роботи викладача з розробки навчально-плануючої документації на компетентнісній основі поділився з присутніми Янцевич Віктор Олександрович, викладачЛиманського професійно-технічного училища.
Завальнюк Тетяна Петрівна, викладач Маріупольського вищого металургійного професійного училища,  розповіла про "Шляхи реалізації: труднощі і проблеми впровадження нових стандартів на МКО"

Реалізації єдиної методичної проблеми училища  присвятили свої доповіді педагоги Лиманського професійно-технічного училища. надтемою "Сучасні інформаційно-комунікаційні технології" рочали працювати з 1 вересня 2019 року. Педагоги показали використання сервісу "Ckasstime" для створення тестів, які учні мають можливімсть проходити з власних смартфонів.
Реалізація вимог  роботодавця під час професійно-практичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» - це доповідь  Колгашева Віталія Леонідовича, майстра  виробничого навчанняЛиманського професійно-технічного училища 

      

Особливості інноваційної педагогічної діяльності під час викладання предмету «ПТЕ та інструкції» - це тема доповіді  Ємельяненко Наталії Андріївни, викладача Лиманського професійно-технічного училища.
Сиднєва Тетяна Володимирівна, майстер виробничого навчанняЛиманського професійно-технічного училища розповіла про" Комплексний підхід до  використання освітніх онлайн-технологій  в професійно-практичній підготовці"
    

 


 

   
Авторські права 2020 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER