День Знань. Святкова лінійка 2 вересня 2019р.

Сонце встало умите росою
Вітер в небі співає пісні
Україно! Сьогодні з тобою
Ми поринем у день відкриттів!

День Знань - велике свято для всіх, хто пов’язаний з освітою, особливо для тих, хто починає новий навчальний рік в новому навчальному закладі. Учні в цей день трішки нервують в передчутті чогось нового, незвіданого.
У Лиманському професійно-технічному училищі святковий захід, присвячений дню Знань, пройшов у затишній, сімейній атмосфері.
В.о. директора Куліш А.І. розповіла про училище та його працівників і привітала з початком навчального року.

Почесні гості: в.о. начальника відділу підвищення кваліфікації та перепідготовки СП «Служба кадрової та соціальної політики» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» Рибіна Л.В. та випускник нашого училища, якій працює у регіональній філії «Донецька залізниця» привітали всіх присутніх зі святом , побажали гарних успіхів та стати гідними працівниками на підприємствах АТ «Укрзалізниця».
З гарним настроєм та під супровід гарної музики учні розійшлись по класам і майстерням на перший, у цьому навчальному році, урок.

     


04-05. липня 2019 педагоги Лиманського професійно-технічного училища прийняли участь у Всеукраїнськії акції «Донеччина зустрічає своїх захисників", що була організована Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області .
Акція відбулася на горі Карачун в канун 5-тої річниці визволення міст півночі Донецької області від російсько-окупаційних військ. Учасники вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіалу.
Дякуємо Донецьку обласну державну адміністрацію, ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» за організацію акції: тематичні локації, концерт від учасників АТО, виставку військової техніки і смачну їжу.

    

 

 

У Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму професійно-технічних навчальних закладів залізничного транспорту.
30 травня на базі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту відбулися змагання зі спортивного туризму присвячені Дню захисту дітей. У цих змаганнях прийняло участь п’ять команд з різних областей України, а саме: Рівненська, Харківська та Донецька. Вид змагання – командний. У програму входили: перетягування канату, смуга перешкод, метання колоди, стрільба з лука, водна естафета.
З неймовірним спортивним запалом змагались всі учасники, та місця розподілись наступним чином:
І м. – Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту
ІІ м. – Лиманське професійно-технічне училище
ІІІ м. – Харківський професійний ліцей залізничного транспорту
ІV м. – Люботинський професійний ліцей
Поза конкурсом йшла команда стрілкового клубу «Сармат» м. Харків
Команда нашого училища була наймолодшою на цих змаганнях, та все одно з гідністю представила область в цілому, та училище зокрема.
У вільний час між змаганнями, учасникам показали цікаві місця м. Харків: музеї, парки.
Будемо чекати на нові досягнення наших учнів!

    

  

 

Змагання з футзалу серед учнів ЗПО в Донецької області
14 травня 2019 року у м. Краматорськ на базі СК «Блюмінг» відбулися фінальні змагання з футзалу серед учнів закладів професійної освіти Донецької області. Усього у змаганнях прийняло участь чотири команди: Краматорське вище професійне училище, Лиманське професійно-технічне училище, Авдіївське професійно-технічне училище та ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти». Змагання проходили по круговій системі, тобто кожна з команд зіграли по 3 гри. Суддівство змагань обслуговувалося суддями вищої категорії.
У ході запеклої боротьби місця у змагальній таблиці розподілились наступним чином:
I місце – Краматорське вище професійне училище
II місце - Лиманське професійно-технічне училище
III місце – Авдіївське професійно-технічне училище
IV місце - ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»
Кращім бомбардиром на цих змаганнях став – Пономарьов Олег
Переможців було нагороджено грамотами та медалями.

    

 

14.05.2019р. у центральній міській бібліотеці до Дня матері та Дня родини відбувся захід для учнів Лиманського професійно-технічного училища.

Материнство – одна із найпрекрасніших подій, яка трапляється практично з усіма жінками. Поява дитини відкриває цілком новий та захопливий всесвіт, зовсім не знайомий для них.

Більшість майбутніх матерів мало знають про вагітність та догляд за немовлям.  Тому в бібліотеці був розгорнутий літературний серпантин «Дев’ять таємних місяців».

 

    

Детальніше...

Тренінг "Будуємо мирне середовище"

11 травня 2019 р. в Лиманському професійно-технічному училищі проведено позакласний виховний захід
Тема: Підлітковий булінг. Будуємо мирне середовище.
Мета: ознайомити учнів з поняттями, формами та протидією булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до людини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
В тренінгу прийняли участь учні 1-го і 2-го курсу різних груп.

    

В нашому училищі склалась традиція.

 

 

Щороку наші учні першими відкривають святковий мітинг пам'яті загиблим у роки Другої світової війни, несуть почесну варту, покладають гірлянду тощо.

Цей рік не став винятком. 

 

      

 

      

Регіональні змагання з легкої атлетики серед учнів ЗПО у м. Костянтинівка

18 квітня 2019 року у м. Костянтинівка відбувся другий етап Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти Слов’янського регіону. Усього у змаганнях прийняло участь три команди: Костянтинівське вище професійне училище, Лиманське професійно-технічне училище та Слов’янський багатопрофільний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса.

Детальніше...

Перший Галузевий конкурс фахової майстерності проведено АТ "Укрзалізниця"з професії "Слюсар з ремонту рухомого складу"

 

03-04 квітня на базі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова  пройшов перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

У конкурсі брали участь представники 9 училищ України з Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Чернігова, Здолбуніва, Козятина, Люботина та Лимана.

           

 Наш учасник Шевченко Костянтин  посів почесне 6 місце.

        

Перший Галузевий конкурс фахової майстерності проведений АТ "Укрзалізниця"

20-21 березня 2019 року на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту пройшов перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Помічник машиніста електровоза».

   
Почесними гостями свята були:
Бабічев А.В. – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;
Василега Л.В. – директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця»;
Карпова Л.Г. – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;
Уманець М.Г. – директор регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
Лазуренко Л.І. – голова Люботинської міської ради;
Азєєва О.С. – заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця».
На конкурсі  були присутні представники виробничих підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» та інших регіональних філій.

           

Галузевий конкурс фахової майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза» зібрав учасників із різних регіонів України:
Дніпропетровської, Вінницької, Донецької, Львівської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської областей та міста Києва.

Лиманське професійно-технічне училище на цьому конкурсі представляв учень 3 курсу Лисий Микита, який навчається за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза.  Помічник машиніста електровоза».

       

Не дивлячись на конкуренцію, Микита своєю завзятістю покорив серця членів журі та посів почесне 4 місце.

Слюсар - звучить круто

21 березня 2019 року у Лиманському професійно-технічному училищі проходив обласний відкритий конкурс  фахової майстерності з професії "Сюсар з ремонту рухомого складу.

Події висвітлювала газета "Залізничник Донбасу" № 12 від 30 березня - 5 квітня 2019р.

     

Детальніше...

7 березня в  Лиманському ПТУ було проведено захід, присвячений жінкам.

Учні груп училища взяли активну участь у проведенні  свята.

    

І лунали пісні, і читали вірші та гуморески, і танцювали, і ставили сценки.  Було дуже весело.

Ведучими були Бобрусь Катерина та Лисий Микита.

Артистами були: Жукова Катерина, Малініна Даша

Тихоненко Максим, Горбань Вікторія

Півень Катерина , Пономарьов Богдан, Лобачов Данило

           

15 квітня відбулися спортивні ігри «Козацька наснага»
серед учнів закладів професійної освіти Донецької області.

Змагання проходили у м. Краматорск на базі Краматорського вищого торгово-кулінарного училища.
У цих змаганнях прийняли участь п’ять найсильніших команд своїх регіонів: Авдіївське професійно-технічне училище, Покровський професійний ліцей, Краматорське вище торгово-кулінарне училище, Лиманське професійно-технічне училище та Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса. 

Детальніше...

Професія "Оператор комп'ютерного набору". Відкритий урок викладача предмету «Основи роботи в Internet»  Козацької Ірини Вікторівни.

28 лютого 2019 року у рамках чергової атестації викладач КозацькаІ.В. провела відкритий урок з учнями групи №10, які навчаються на базі повної середньої освіти на 1 курсі.

 Тема уроку: «Реєстрація поштової скриньки. Отримання та відправлення повідомлень.».

Детальніше...

Йдемо в залізничники

За матеріалами газети "Залізничник Донбасу" № 7 від 23 лютого -1 березня 2019р.

Спеціалісти структурного підрозділу "Служба кадрової та соціальної політики" Донецької магістралі вигідно представили професії колійних транспортників на базі Лиманського професійно-технічного училища восьмикласникам загальноосвітньої школи № 4.

Витяг з газетної публікації

"И совсем не случайно, что именно это учебное заведение было выбрано в качестве "рекламной  платформы". Училище, основанное в победном 1945 году, всегда было надежным партнером Донецкой магистрали. Сегодня здесь готовят высококлассных специалистов  различных транспортных профессий. Но даже, казалось бы, далекие от движения поездов маляры-штукатуры или монтажники гипсокартонных конструкций, без сомнения, могут пригодиться на предприятиях АО "Укрзализниця", ведь, как известно, на всех дорогах имеются строительные подразделения.

Ну а профильных специалистов, таких как операторов поста централизации, станционно-технологического центра , слесарей по ремонту подвижного состава, помощников машиниста тепловоза и электровоза, на которых можно выучиться именно здесь, всегда ждут на железной дороге."

    

Детальніше...

Почесне ІІ призове місце

20 лютого у м. Лиман відбулися змагання з баскетболу 3x3 серед юнаків у рамках Спартакіади серед учнів закладів професійно-технічної освіти 
Краматорсько-Слов’янського регіону.

Детальніше...

Пам'ятаймо!  "До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

19 лютого 2019 року в училищі була проведена відкрита виховна година, присвячена дню виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше...

Зустріч учнів училища з воїнами-афганцями


15.02.2019 року в Лиманському професійно-технічному училищі відбувся захід до 30-ти річчя виведення військ з Афганістану. Відбулась зустріч учнів училища з учасниками бойових дій воїнами-інтернаціоналістами Риковим А.Б., Куліковим Е.А.

Детальніше...

Досвід роботи майстрів виробничого навчання Сиднєвої Т.В. та Сєрік О.В.

 

В Лиманському професійно – технічному училищі 14.02.2019 р. був проведений обласний семінар-практикум для педагогічних працівників, які готують учнів за професією "Оператор комп'ютерногонабору"

 Досвідом проведення виховного заходу професійної спрямованості поділились "майстер виробничого навчання І категорії" Сиднєва Тетяна Володимирівна та "майстер виробничого навчання ІІ категорії" Сєрік Ольга Володимирівна. 

Детальніше...

Почесне ІІІ призове місце 

12 лютого відбулися обласні фінальні змагання з волейболу серед юнаків згідно Спартакіади Донецької області, серед учнів закладів професійної освіти.

Змагання проходили у м. Краматорськ на базі "Вищого професійного металургійного училища" (№123). У цих змаганнях прийняли участь чотири команди, які здобули перші місця у регіональній Спартакіаді, а саме:
Краматорсье вище професійне училище (№14), Лиманське професійно-технічне училище (№119),  Олександрівський професійний аграрний ліцей та Соледарський професійний ліцей.
Змагання проходили по круговій системі, тобто кожна з команд зіграє між собою. У ході запеклої боротьби місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином:
I місце – Краматорське вище професійне училище
II місце – Олександрівський професійний аграрний ліцей
III місце – Лиманське професійно-технічне училище
IV місце – Соледарський професійний ліцей

Детальніше...

   
Авторські права 2020 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER