Гра-квест у Лиманському професійно-технічному училищі

23.05.2018 року в Лиманському професійно-технічному училищі спільно з регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та з Лиманською дорожньою профспілковою організацією проведено гру-квест «Твій вибір» з учнями шкіл міста Лиман.Скільки існує  наш навчальний заклад  стільки ж років і готуються кваліфіковані робітники для залізниці. А це  саме тому, що  у нашому місті  залізниця - основне підприємство.

З метою розширення понять учнів загальноосвітніх шкіл I-IIIступенів Лиманського району щодо професій залізничної галузі, інформованості  про можливість отримання професій залізничного транспорту у Лиманському професійно-технічному училищі, формування зацікавленості  в отриманні саме  робітничої професії  та у рамках реалізації програми профорієнтації учнівської молоді і була проведена гра-квест з учнями шкіл.

Робота залізниці і складна і різноманітна. Такі ж складні і різноманітні професії кваліфікованих робітників залізниці. З декількома з них  і познайомились учні шкіл Лиманщини за допомогою цікавої гри - квесту.  У грі прийняли участь команди з трьох шкіл об’єднаної територіальної громади.

   

Від роботи  залізничника залежить життя багатьох людей  і тому від   працівників вимагається  особлива  увага, спостережливість, кмітливість та відповідальності. З урахуванням цього і були складені завдання квесту, які вимагали  від учнів шкіл уяви, кмітливості та уважності.

   

  Учні із задоволенням виконували завдання на умовній  кожній "станції", які були присвячені конкретним професіям.

   

Школярі були у захваті від практичних завдань, завдяки яким вони доторкнулися до діючих макетів та деталей залізничного транспорту, до "живих" професій своїх батьків.

    

В кінці гри кожна команда отримала винагороди. Кваліфіковане журі з представників регіональної філії "Донецька залізниця" визначило переможців.

    

Після вручення призів майстер виробничого навчання за професією «Провідник пасажирського вагону» разом з учнями пригостили гостей смачним чаєм. Всі події проведеного заходу будуть висвітлені на офіційному сайті "Укрзалізниці"  та у галузевій газеті  залізничників «Магістраль».

 

 

 

   
Авторські права 2019 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER