День відкритих дверей 28.02.2020 в Лиманському ПТУ

Кожній людині потрібно відчувати себе корисною суспільству. І так вона себе почуває, коли в неї є робота та нормальна заробітна платня.
А обравши робітничу професію та знаючи свою справу на 100% ти завжди будеш з роботою і з грошима, адже першокласні спеціалісти цінувались у всі віки.
Для того, щоб таких майстрів було більше Лиманське професійно-технічне училище 28.02.2020 року запросило випускників шкіл завітати на «День відкритих дверей». Не дивлячись на погані погодні умови на захід завітали зацікавлені навіть з інших міст. На початку гостям було запропоновано трішечки відчути себе залізничниками і пограти у гру, потім послухати інформацію про професії. На свято завітала представник регіональної філії "Донецька залізниця" АТ УЗ Шепель Вікторія, яка розповіла про роботу на залізниці і запросила абітурієнтів долучатися до великої родини залізничників. Наприкінці заходу для гостей учні училища провели екскурсію кабінетами та майстернями. По закінченню заходу бажаючі мали змогу залишитись для уточнення різних питань.

      

      

     

   
Авторські права 2020 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER