Ознайомитись з офіційною інформацією про Лиманське професійно-технічне училище можна на сторінці Єдиної державно електронної бази з питань освіти   за посиланням .

Окрім інформації загального характеру тут розміщені ліцензії на професійно-технічну освітню діяльність, інформація про контингент учнів тощо.

 

 

Відповідно до діючого законодавства була проведена робота щодо переоформлення ліцезії на освітню діяльність у сфері загальної середньої освіти.

Рішенням Донецької обласної адміністрації від 06.06.2021 № 593/5-21 "Про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти" прийнято рішення щодо   видання  ЛИМАНСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩУ (ідентифікаційний код юридичної особи 05536254, місцезнаходження: 84404, Донецька обл., місто Лиман, вулиця Студентська, будинок 4 А)
ліцензії на провадження 
освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем здобуття профільної середньої освіти з ліцензованим обсягом - 240 осіб. 

З повним текстом рішення можна ознаймитись тут

 

Законодавством   акредитація освітніх програм у закладах професійної (професійно-технічної) освіти не передбачена.

Відповідно до діючого законодавства була проведена робота про переоформленню діючих строкових ліцензій на безстрокові, що  затверджено  наказом Міністерства освіти і науки України від 09.02.2017 р  № 25-л "Про переоформлення ліцензії".

Переглянути лцензії у ЄДЕБО можна за посиланням

Повна версія  Ліцензії.

 

 

У 2015 році училище було атестовано у черговому порядку. Рішенням  Акредитаційної комісії  від 208 травня 2015 року протокол № 116 визнано атестованим Краснолиманське професійно-технічне училище з робітничих професій строком на 10 років.

Повна версія Свідоцтва про атестацію

   
Авторські права 2022 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER