Україна сьогодні переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність. Воїни Русі-України, лицарі Костянтина Острозького, козаки Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, воїни Армії Української Народної Республіки та Галицької армії Західно-Української Народної Республіки, Антигітлерівської коаліції часів Другої світової війни, Української Повстанської Армії мужньо здобували героїчні перемоги й віддавали свої життя за українську землю.

У сучасній російсько-українській війні попри велику кількість втрат маємо і першу історичну перемогу – згуртовану націю, готову боротися за права і свободу. Вперше за довгі десятиліття Україна може опертись на широку підтримку громадян, бо захищати державу зголосились мешканці всіх, без винятку, регіонів нашої країни. Серед захисників Батьківщини, в тому числі серед полеглих воїнів, також є уродженці та мешканці тимчасово окупованих окремих районів Донецької, Луганської областей та Криму.

Серед мужніх воїнів є випускники Лиманського професійно-технічного училища, яким ми всі низько вклоняємося в ноги за проявлену мужність та героїзм.
Молитвою, добрим словом, згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України й наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...
Вічна пам'ять! Слава Героям!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Бершадський Іван

31.12.1994 року народження.  Випускник 2010 року Лиманського професійно-технічного училища.
Професія "Слюсар з ремонту рухомого складу. Оглядач вагонів".
Захищає Україну з перших днів війни.

Журій Сергій

 15.07.2000 року народження. Випускник 2021 року Лиманського професійно-технічного училища. Навчався за професією "Оператор комп'ютерного набору. Приймальник поїздів. Сигналіст.Оператор станційного технологічного центру та перевізних документів".
Захищає Україну з перших днів війни.

Українець Артем

01.09.2001 року народження. Випускник 2020 року Лиманського професійно-технічного училища. Навчався за професією "Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза". Служив в НГУ. 
Під Харковом навесні 2022 р. попав в полон.

Лень Ігор Віталійович

 Сухопутні війська ЗСУ. Випускник 2020 року Лиманського професійно-технічного училища. Навчався за професією "Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза".
Загинув під Волновахою захищаючи рідну домівку.

 Іванів Андрій Романович

  09.04.2001 - вересень 2022 р. Служив у 54 механізованій  бригаді  імені гетьмана Івана Мазепи. Випускник 2019 року Лиманського професійно-технічного училища. Навчався за професією "Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур, Маляр"
Загинув  на Донеччині.

Ображей Сергій Сергійович

18.10.2001- весна 2022 року.  Випускник 2019 року Лиманського професійно-технічного училища. Навчався за професією "Оператор комп'ютерного набору. Приймальник поїздів. Сигналіст.Оператор станційного технологічного центру та перевізних документів".
Загинув під Харковом.

   
Авторські права 2022 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER