Вибір майбутньої професії – важливе рішення!

Чому важливо обирати професію свідомо?

    На це питання намагались знайти відповідь учні 9-го та 11-го класів Лиманського ліцею № 4 разом з фахівцями Лиманського міського центру зайнятості та Лиманського ПТУ під час профорієнтаційних уроків "Моя майбутня професія»21  та 22 травня 2024 р..

    Під час заходів школярі ознайомились з сучасним ринком праці, отримали інформацію про затребувані професії. 

   Майбутні випускники були ознайомлені з профорієнтаційною платформою «Моя професія: консультаційна мережа», проаналізували власні інтереси та можливості.

   

   Представниця Лиманського ПТУ Юлія Довгейко презентувала перелік професій, за якими можна отримати освіту в навчальному закладі, ознайомила з умовами вступу на 2024-2025 навчальний рік, формою навчання. 

Наприкінці зустрічі учасники визначили формулу успішного вибору професії, отримали відповіді на всі запитання.
Заходи проводились в рамках третього етапу Декади кар’єри «Майбутнє у твоїх руках».

 

Мій особистий рекорд

Учні нашого училища взяли участь в Обласному спортивному флешмобі «Мій особистий рекорд», який проводився в рамках регіонального етапу Спортивних ігор України серед учнів та учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Донецькій області та з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Результати дивіться у відео.

 

Твій вибір - майбутнє України!

30.04.2024р. відбувся онлайн-фестиваль парад професій «Твій вибір – майбутнє України» для учнівської молоді Донецької області, який організував Донецький Палац молоді «Юність». Наше училище представляла команда "Залізні люди", яка представила свої професії у відеоролику.
Щиро дякуємо організаторам та учням які відвідали захід та проголосували за нас!
 

Щодо проведення опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та
членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності,
визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

Лендінг сторінка - посилання https://survey.sportforall.gov.ua

 

   
Авторські права 2024 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER