Виконання Указу Президента України 
від 14 лютого 2022 року № 53/2021

Педагогічний колектив та учні Лиманського професійно-технічного училища долучаються до заходів, які присвячені  консолідації суспільства навколо  територіальної цілісності, соборності та захисту  незалежності України 16 - 18 лютого 2022 р.

ЗАПРОШЕННЯ!

Пропонуємо педагогічному колективу та учням ознайомитись:

1. Відеокурс "П'ятихвилинка медіаграмотності"

 

2. Випуск політичного ток-шоу "Право на владу. Панічна атака"

 

Долучитись  до курсу на платформі "Дія" з медіаграмотності. Переглянути курс можна за посиланням.

Педагогічні працівники запрошуються до обговорення ситуації з панічною атакою щодо війни з Російською федерацією на дошці "Padlet". Посилання на неї буде розміщено у освітньму середовищі Гугл-класс для педагогічних працівників нашого навчального закладу. 

28 квітня 2021 р. вібулась онлайн-зустріч учнів  Лиманського професійно-технічного училища
в рамках проекту OlympicLab   з представниками Національного олімпійського комітету.
У зустрічі прийняли участь:
-   Подопригора  Дмитро Юрійович – заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області;
-   Кірпулянський Дмитро Костянтинович – заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, призер чемпіонатів світу та Європи з сучасного п’ятиборства, учасник олімпійських ігор, член Виконкому НОК України, член медичної комісії та комісії атлетів НОК України;
-  Ковальов  Володимир Олексійович – голова комісії «Осередки НОК України», заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
-  Веселова Вікторія В’ячеславівна – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, представник управління олімпійського руху НОК України.
Зустріч організувала  заступник директора з нвчально-виховної роботи  Максимова Людмила Василівна. у зустрічі брав участь  викладач фізичної культури Корабель О.Ю
Тема конференції  «Гендерна рівність в спорті».
Мета заходу: виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів з використанням сучасних підходів гендерної рівності, сприяння залученню молоді до активних занять спортом.
Спілкування з Кірпулянським Дмитром Костянтиновичем, заслуженим майстром спорту України, учасником олімпійських ігор, надало учням училища натхнення, для подальшого бажання займатися спортом, розвиватися і удосконалювати свої здібності, навчатись, ставити цілі.
Були представлені відеоролики про олімпійський рух, про українських чемпіонів Олімпійських ігор, що сприяють вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.
Дякуємо НОК України за цікаву зустріч!

Відеозапис зустрічі за посиланням

Матейченко Олександр

Визнаний переможцем та призером  обласного конкурсу на кращий проект "Енергоефективні види залізничної тяги". Нагороджений дипломом І ступеня за зайняте перше місце.

Майстру виробничого навчання Калині Віктору Гавриловичу висловлена подяка  за якісну підготовку переможця  обласного Конкурсу. (наказ НМЦ ПТО у Донецькій області  від 28.04.2021 № 20 "Про підсумки обласного конкурсу на кращий проект "Енергоефективні види залізничної тяги" серед здобувачів професійної (професійно-технічної ) освіти Донецької області.

Карантин не назаваді святу.

Вітаємо наших учнів

Святкуємо. Відеоролик про святковий марафон.

 

Наші випускники

У цей складний коронавірусний  час в училищі відбувся випуск кваліфікованих робітників в умовах карантину.

Адміністрація училища бажає нашим випускникам гарної долі.

 Переглядайте відеоролік.

День відкритих дверей 28.02.2020 в Лиманському ПТУ

Кожній людині потрібно відчувати себе корисною суспільству. І так вона себе почуває, коли в неї є робота та нормальна заробітна платня.
А обравши робітничу професію та знаючи свою справу на 100% ти завжди будеш з роботою і з грошима, адже першокласні спеціалісти цінувались у всі віки.
Для того, щоб таких майстрів було більше Лиманське професійно-технічне училище 28.02.2020 року запросило випускників шкіл завітати на «День відкритих дверей». Не дивлячись на погані погодні умови на захід завітали зацікавлені навіть з інших міст. На початку гостям було запропоновано трішечки відчути себе залізничниками і пограти у гру, потім послухати інформацію про професії. На свято завітала представник регіональної філії "Донецька залізниця" АТ УЗ Шепель Вікторія, яка розповіла про роботу на залізниці і запросила абітурієнтів долучатися до великої родини залізничників. Наприкінці заходу для гостей учні училища провели екскурсію кабінетами та майстернями. По закінченню заходу бажаючі мали змогу залишитись для уточнення різних питань.

      

      

     

З нагоди відзначення Дня соборності України 22 січня 2020 року в Лиманському професійно-технічному училищі проведено історичну годину «Величний день єднання», направлену на донесення ідеї єдності та гордості за Україну, присвячену історії національно-визвольної боротьби початку XX століття в Україні та спрямовану на виховання поваги до минулого українського народу і демократичних цінностей. Учні прослухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України.

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День соборності України. 

    

29 січня 2020 року у м. Слов'янськ відбулися змагання з  волейболу серед юнаків у рамках Спартакіади серед учнів ЗП(ПТ)О Слов’янського регіону.

Змагання проходили у спортивній залі СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса, у яких  прийняли участь 6 команд: Лиманське професійно-технічне училище, Костянтинівське вище професійне училище, Слов’янський професійний машинобудівельний ліцей, Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса, Слов'янський професійний аграрний ліцей та Дружківський професійний ліцей. Суддівство змагань обслуговувалося студентами Донбаського державного педагогічного університету факультету фізичного виховання.

У ході запеклої боротьби місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином:

I місце- Лиманське ПТУ
II місце- СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса
III місце- СПАЛ
IVмісце - КВПУ
Vмісце – СПМЛ
VIмісце – ДПЛ

У змаганнях прийняли участь
Плахотін Микола - гр.5; Отройцев Андрій  - гр.5; Гарькавенко Кирило - гр. 5; Якуба Дмитро - гр.5; Ярчинський Родіон - гр. 5; Черкай Олег- гр.1; Баранова Єлизавета - гр.7. Переможців змагань було нагороджено кубком та грамотами. Кращим гравцем став Плахотін Микола.

  

 

 

 

День Знань. Святкова лінійка 2 вересня 2019р.

Сонце встало умите росою
Вітер в небі співає пісні
Україно! Сьогодні з тобою
Ми поринем у день відкриттів!

День Знань - велике свято для всіх, хто пов’язаний з освітою, особливо для тих, хто починає новий навчальний рік в новому навчальному закладі. Учні в цей день трішки нервують в передчутті чогось нового, незвіданого.
У Лиманському професійно-технічному училищі святковий захід, присвячений дню Знань, пройшов у затишній, сімейній атмосфері.
В.о. директора Куліш А.І. розповіла про училище та його працівників і привітала з початком навчального року.

Почесні гості: в.о. начальника відділу підвищення кваліфікації та перепідготовки СП «Служба кадрової та соціальної політики» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» Рибіна Л.В. та випускник нашого училища, якій працює у регіональній філії «Донецька залізниця» привітали всіх присутніх зі святом , побажали гарних успіхів та стати гідними працівниками на підприємствах АТ «Укрзалізниця».
З гарним настроєм та під супровід гарної музики учні розійшлись по класам і майстерням на перший, у цьому навчальному році, урок.

     


04-05. липня 2019 педагоги Лиманського професійно-технічного училища прийняли участь у Всеукраїнськії акції «Донеччина зустрічає своїх захисників", що була організована Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області .
Акція відбулася на горі Карачун в канун 5-тої річниці визволення міст півночі Донецької області від російсько-окупаційних військ. Учасники вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіалу.
Дякуємо Донецьку обласну державну адміністрацію, ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» за організацію акції: тематичні локації, концерт від учасників АТО, виставку військової техніки і смачну їжу.

    

 

 

У Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму професійно-технічних навчальних закладів залізничного транспорту.
30 травня на базі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту відбулися змагання зі спортивного туризму присвячені Дню захисту дітей. У цих змаганнях прийняло участь п’ять команд з різних областей України, а саме: Рівненська, Харківська та Донецька. Вид змагання – командний. У програму входили: перетягування канату, смуга перешкод, метання колоди, стрільба з лука, водна естафета.
З неймовірним спортивним запалом змагались всі учасники, та місця розподілись наступним чином:
І м. – Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту
ІІ м. – Лиманське професійно-технічне училище
ІІІ м. – Харківський професійний ліцей залізничного транспорту
ІV м. – Люботинський професійний ліцей
Поза конкурсом йшла команда стрілкового клубу «Сармат» м. Харків
Команда нашого училища була наймолодшою на цих змаганнях, та все одно з гідністю представила область в цілому, та училище зокрема.
У вільний час між змаганнями, учасникам показали цікаві місця м. Харків: музеї, парки.
Будемо чекати на нові досягнення наших учнів!

    

  

 

Змагання з футзалу серед учнів ЗПО в Донецької області
14 травня 2019 року у м. Краматорськ на базі СК «Блюмінг» відбулися фінальні змагання з футзалу серед учнів закладів професійної освіти Донецької області. Усього у змаганнях прийняло участь чотири команди: Краматорське вище професійне училище, Лиманське професійно-технічне училище, Авдіївське професійно-технічне училище та ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти». Змагання проходили по круговій системі, тобто кожна з команд зіграли по 3 гри. Суддівство змагань обслуговувалося суддями вищої категорії.
У ході запеклої боротьби місця у змагальній таблиці розподілились наступним чином:
I місце – Краматорське вище професійне училище
II місце - Лиманське професійно-технічне училище
III місце – Авдіївське професійно-технічне училище
IV місце - ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»
Кращім бомбардиром на цих змаганнях став – Пономарьов Олег
Переможців було нагороджено грамотами та медалями.

    

 

14.05.2019р. у центральній міській бібліотеці до Дня матері та Дня родини відбувся захід для учнів Лиманського професійно-технічного училища.

Материнство – одна із найпрекрасніших подій, яка трапляється практично з усіма жінками. Поява дитини відкриває цілком новий та захопливий всесвіт, зовсім не знайомий для них.

Більшість майбутніх матерів мало знають про вагітність та догляд за немовлям.  Тому в бібліотеці був розгорнутий літературний серпантин «Дев’ять таємних місяців».

 

    

Детальніше...

В нашому училищі склалась традиція.

 

 

Щороку наші учні першими відкривають святковий мітинг пам'яті загиблим у роки Другої світової війни, несуть почесну варту, покладають гірлянду тощо.

Цей рік не став винятком. 

 

      

 

      

Регіональні змагання з легкої атлетики серед учнів ЗПО у м. Костянтинівка

18 квітня 2019 року у м. Костянтинівка відбувся другий етап Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти Слов’янського регіону. Усього у змаганнях прийняло участь три команди: Костянтинівське вище професійне училище, Лиманське професійно-технічне училище та Слов’янський багатопрофільний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса.

Детальніше...

Перший Галузевий конкурс фахової майстерності проведено АТ "Укрзалізниця"з професії "Слюсар з ремонту рухомого складу"

 

03-04 квітня на базі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова  пройшов перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

У конкурсі брали участь представники 9 училищ України з Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Чернігова, Здолбуніва, Козятина, Люботина та Лимана.

           

 Наш учасник Шевченко Костянтин  посів почесне 6 місце.

        

Перший Галузевий конкурс фахової майстерності проведений АТ "Укрзалізниця"

20-21 березня 2019 року на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту пройшов перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Помічник машиніста електровоза».

   
Почесними гостями свята були:
Бабічев А.В. – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;
Василега Л.В. – директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця»;
Карпова Л.Г. – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;
Уманець М.Г. – директор регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
Лазуренко Л.І. – голова Люботинської міської ради;
Азєєва О.С. – заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця».
На конкурсі  були присутні представники виробничих підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» та інших регіональних філій.

           

Галузевий конкурс фахової майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза» зібрав учасників із різних регіонів України:
Дніпропетровської, Вінницької, Донецької, Львівської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської областей та міста Києва.

Лиманське професійно-технічне училище на цьому конкурсі представляв учень 3 курсу Лисий Микита, який навчається за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза.  Помічник машиніста електровоза».

       

Не дивлячись на конкуренцію, Микита своєю завзятістю покорив серця членів журі та посів почесне 4 місце.

Слюсар - звучить круто

21 березня 2019 року у Лиманському професійно-технічному училищі проходив обласний відкритий конкурс  фахової майстерності з професії "Сюсар з ремонту рухомого складу.

Події висвітлювала газета "Залізничник Донбасу" № 12 від 30 березня - 5 квітня 2019р.

     

Детальніше...

7 березня в  Лиманському ПТУ було проведено захід, присвячений жінкам.

Учні груп училища взяли активну участь у проведенні  свята.

    

І лунали пісні, і читали вірші та гуморески, і танцювали, і ставили сценки.  Було дуже весело.

Ведучими були Бобрусь Катерина та Лисий Микита.

Артистами були: Жукова Катерина, Малініна Даша

Тихоненко Максим, Горбань Вікторія

Півень Катерина , Пономарьов Богдан, Лобачов Данило

           

   
Авторські права 2022 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER