Вшановуємо щодня!

Звільнення України від російської агресії залишило свої сліди в серцях кожного українця.

Відданість та мужність наших Героїв, які захищали нашу країну від зовнішньої загрози, ніколи не буде забута.

Щодня у нашому навчальному  закладі вшановуються  спільною хвилиною мовчання  Герої російсько-української війни 2022-2024 років.

Це є можливість вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Педагоги з учнями на уроках, о 9 годині ранку залучаються до Всеукраїнської хвилини мовчання, щоб виявити повагу та пам'ять загиблим Героям.

Усі разом доказуємо, що їхні вчинки назавжди залишаться в наших серцях.

         

День знайомства з Лиманським професійно-технічним училищем

 

Посилання на відеозустріч

Інформація про набір учнів до Лиманського ПТУ у 2024 р.

Лиманське професійно-технічне училище запрошує на навчання

УВАГА!

З 01 липня  2024 р. усі вступники ЗОБОВ'ЯЗАНІ проходити реєстрацію через "Електронний кабінет вступника професійно-технічної освіти", який розташовано на платформі "Єдиної державної електронної бази освіти (ЄДЕБО)".

Перейти в цей кабінет ви можете за посиланням  (https://cabpto.edbo.gov.ua/login)

або через GR код    .
Ви потрапите на сторінку реєстрації.  Уважно заповніть форму та запишіть собі логін і пароль, які ви вводите, щоб не забули. Далі уважно заповнюйте форму.

Подати заявку на вступ: обрати малюнок або перейти за посиланням 

     ЗАЯВА на вступ

Правила прийому на навчання  в Лиманське професійно-технічне училище  

Лиманське професійно технічне училище оголошує набір  учнів на навчання у 2023 - 2024 навчальному році.

ОНЛАЙН-ЗАЯВКА НА ВСТУП НА НАВЧАННЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Заповнити форму для вступу також можна скориставшись GR  кодом

Лиманське професійно-технічне училище запрошує на навчання

Відеоролик «Успішна історія вступу Марії з Макіївки»

Марія народилася і виросла у Макіївці на Донеччині. Їй завжди подобалися творчі та креативні професії. Своєю майбутньою спеціальністю вона давно вирішила обрати культурологію. Але школу їй довелося закінчувати у окупованій Макіївці, тож у якийсь момент дівчина подумала, що доведеться розпрощатися з мрією. Однак завдяки Фонду «Відкрита політика» Марія дізналася про можливість спрощеного вступу до українських вишів – через Освітні центри. Без ЗНО, паспорта, свідоцтва про середню освіту. «Цей шлях я обрала, тому що хочу жити та навчатися у перспективній та безпечній країні. Впевнена, що саме в Україні зможу реалізувати свої мрії та досягнути поставлених цілей», – зізнається Марія.

https://www.youtube.com/watch?v=OD03SrigM4w

Анімаролик «Вступна кампанія для абітурієнтів з ТОТ: найважливіші дати»

Дати роботи освітніх центрів «Донбас/Крим-Україна», терміни подання документів та складання іспитів для вступу на бакалавра на базі 11-го класу, фахового молодшого бакалавра на базі 9-го та 11-го класів.

https://www.youtube.com/watch?v=12FcosZORP8

 Відеоролик «Як працює Урядова гаряча лінія для вступників з ТОТ»

З початку війни Фонд «Відкрита політика» реалізує проєкти, які мають полегшити доступ до освіти для студентів з тимчасово окупованих територій та прифронтових районів. Починаючи з 2016 року, відколи працюють Освітні центри, цією можливістю скористалися вже 8225 дітей. За роки роботи телефони Фонду «Відкрита політика» прийняли понад 42 000 дзвінків, з них понад 10 000 – від абітурієнтів з ТОТ. 2020 року між Міністерством освіти і науки України, ДУ «Урядовий контактний центр» та ГО «Фонд «Відкрита політика» було укладено Меморандум про співпрацю щодо впровадження у 2020/2021 роках проєкту «Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Відтоді гаряча лінія продовжила роботу як Урядова. У період вступної кампанії консультанти Урядової гарячої лінії приймають велику кількість дзвінків від мешканців тимчасово окупованих територій, які бажають вступити до українських закладів освіти.

https://www.youtube.com/watch?v=q281ZnpPw3Q&t=26s

Інфографіка «Основні дати вступної кампанії для абітурієнтів з ТОТ» можна переглянути тут

Уся актуальна інформація щодо етапів вступу та дат подання документів, складання іспитів, зарахування до вишу.

Буклет «Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій» можна переглянути тут

Покрокові інструкції зі спрощеного вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти, ПТНЗ через Освітні центри «Донбас/Крим-Україна» , основні дати вступної кампанії-2021, контакти Урядової гарячої лінії та регіональної гарячої лінії (Краматорськ).

 

Ролики Фонду «Відкрита політика», які отримали статус соціальної реклами від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України:

 

Сайт оновлено у червні місяці 2018р. З технічних причин попередня версія сайту пошкоджена.

Адміністрація училища сподівається, що наш web-сайт дасть Вам можливість ближче ознайомитись з освітнім процесом, життям учнів в стінах нашого училища та допоможе з вибором професій абітурієнтам.

Лиманське професійно-технічне училище -  державний навчальний заклад другого атестаційного рівня.

В училищі проводиться підготовка кваліфікованих робітників для будівельної галузі та  залізничного транспорту. Одночасно училище реалізує права громадян України на здобуття повної середньої освіти. 
Заклад професійної освіти працює на підставі Статуту, атестований черговим порядком  у 2015 році у сфері професійно-технічної та повної загальної середньої  освіти,  має безстрокові ліцензії на підготовку кваліфікованих робітників за 20 позиціями.
Це первинна професійна підготовка випускників шкіл на базі базової (9 класів) чи повної (11 класів) середньої освіти    за інтегрованими професіями за рахунок видатків  обласного та державного  бюджетів. Професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації,  перепідготовка населення  за окремими кваліфікаціями проводиться  за кошти фізичних та (або) юридичних осіб. Прийом до Лиманського професійно-технічного училища проводиться шляхом конкурсного відбору  вступників на навчання  за результатами середнього бала  свідоцтва про базову загальну середню освіту або атестата про повну  загальну середню освіту. Окремо проходити ЗНО не потрібно.
Здобувачам професійної освіти за кошти обласного та державного бюджетів  в училищі нараховується стипендія, мешканцям інших міст надається гуртожиток.
Училище засновано у 1945 році. З великої кількості наших випускників є чимало тих, хто в своєму житті досягли своєї високої мети - це і керівники залізничних станцій, локомотивних депо, будівельних організацій, працівники міністерств, генерали...

Лиманське професійно-технічне училище - це затишний, добре відремонтований, з відповідною матеріальною базою та сталими добрими традиціями навчальний заклад.
Усіх осіб, які мають бажання отримати популярні робітничі професії  запрошуємо відвідати наш заклад у любий зручний для ВАС час.

    

 

Дошка оголошень

На прикріпленій дошці оголошень ви знайдете для себе поради

 

Сделано на Padlet

Дочірні категорії

   
Авторські права 2024 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER