ЯК ВІДНОВИТИ ВТРАЧЕНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ, ЯКИЙ ВИДАНО
В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


Особи, які втратили документ про професійну освіту або додаток до нього, можуть відновити документи. Для цього є три варіанти відновлення документа:

1. Якщо заклад, в якому отримано документ, здійснює освітню діяльність на момент звернення - звернутися до закладу, який їх видав, із відповідною заявою. Отримати контактну інформацію можна в Реєстрі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
2. Якщо заклад, в якому отримано документ, припинив свою діяльність – звернутися до правонаступника із відповідною заявою. Інформацію про правонаступника можна дізнатися в департаменті освіти і науки Донецької облдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
3. Якщо правонаступник відсутній та/або заклад знаходиться на тимчасово окупованій території:
1) документ про освіту отримано після 2000 року – необхідно звернутися за інформацією щодо навчання до державного підприємства «Інфоресурс», за адресою: 03057, м. Київ, вул. О. Довженка, 3, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  із заповненою заявою відповідно до бланків.
Після отримання інформації про навчання від ДП «Інфоресурс», звернутись з цією відповіддю та письмовою заявою до департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Департамент визначить заклад, який замовить та видасть дублікат документа.
2) документ про освіту отримано до 2000 року – встановлення юридичного факту здобуття відповідного рівня освіти здійснюється у судовому порядку.

У заяві про виготовлення дубліката документа про професійну освіту потрібно зазначити:
• прізвище, ім’я та по батькові особи, на ім’я якої видано документ;
• паспорт (серія, номер, ким і коли видано документ);
• реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
• місце проживання;
• контактний телефон;
• назву закладу освіти та рік його закінчення;
• назву документа, який втрачено/пошкоджено;
• причини втрати або пошкодження (втрати або викрадення документа; пошкодження документа, що призвело до порушення цілісності інформації; виявлено помилки в документі; тощо)
• найменування професії (групи професій)/освітньої програми, вид професійної підготовки;
• інші відомості, які особа, вважає суттєвими для отримання дубліката.

Додаткова інформація

Дублікат документа замовляється через Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). У дублікаті відображено назву закладу на момент його закінчення випускником, печатку, посаду, підпис, прізвище та ініціали керівника закладу освіти, який його видав. У верхньому правому куті також проставляється відмітка «Дублікат».

За наявністю інформації щодо типу, серії та номера документу про освіту, кожна особа може самостійно перевірити свій документ про освіту в ЄДЕБО. Для цього можна перейти до Реєстру документів про освіту і ввести свої дані.

Якщо інформація про документ відстуня в ЄДЕБО, то заклад професійної освіти може замовити дублікат, використовуючи інші відомості, наприклад, виписку з архіву, відповідне рішення суду щодо визнання факту навчання тощо.

Ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми!

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці попереджає про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Відмовляйтеся від роботи, якщо мають місце:
• психологічний тиск і маніпуляції;
• переказ коштів авансом за надання послуг із працевлаштування;
• неофіційне працевлаштування;
• постійний нагляд, контроль із боку роботодавця;
• відмова показати реєстраційні документи;
• стислий строк надання згоди на роботу;
• завищена обіцяна заробітна плата;
• зміна умов праці в останній момент;
• вимога віддати комусь паспорт;
• договір із незрозумілими умовами праці;
• компенсація «понесених» роботодавцем витрат із першої заробітної платні.

Дотримуйтеся правил, щоб мінімізувати ризики примусової праці:
• тримайтеся групами;
• не сідайте до незнайомих автомобілів поодинці;
• запишіть номерні знаки авто, котрим їдете, і перешліть знайомим;
• не віддавайте документи посереднику з працевлаштування, роботодавцю, іншим невідомим особам;
• зробіть копії важливих документів. Відправте близьким разом із нещодавно зробленою фотокарткою;
• не погоджуйся на неофіційну роботу;
• переконайтеся, що вам зрозумілі умови працевлаштування: обов’язки, робочий графік, розмір заробітної плати, медичне й соціальне страхування, відпустка й вихідні;
• перед підписанням угоди проконсультуйтеся з юристом;
• залиште рідним докладну інформацію про місцеперебування та розкажіть про подробиці роботи. Підтримуйте постійний зв’язок із ними, відразу повідомляйте про зміну місцеперебування;
• у підозрілих ситуаціях зверніться до поліції.

Звертайтеся за консультацією до Національної гарячої лінії з консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми: 0 800 505 501 (Безкоштовно та конфіденційно. Щодня з 8.00 до 20.00).
Безкоштовну професійну консультативну допомогу в сфері повноважень Державної служби України з питань праці можливо отримати на інформаційному порталі pratsia.in.ua.

 

Звернення  Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці (далі - Міжрегіональне управління)  з нагоди відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей та 12 червня  Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею інформує, що Державною службою України з питань праці головним вектором діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України. 

З метою популяризації серед дітей та молоді легальних трудових відносин, запобігання використанню дитячої праці та трудової експлуатації, Міжрегіональне управління проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань, що належать до його компетенції.

З повним змістом листа можна ознайомитись за посиланням

Задекларована праця

 З повним змістом інформації  можна ознайомитись за посиланням

Працевлаштування неповнолітніх. Пам'ятка

 

 

 

Мій особистий рекорд

Учні нашого училища взяли участь в Обласному спортивному флешмобі «Мій особистий рекорд», який проводився в рамках регіонального етапу Спортивних ігор України серед учнів та учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Донецькій області та з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Результати дивіться у відео.

 

Твій вибір - майбутнє України!

30.04.2024р. відбувся онлайн-фестиваль парад професій «Твій вибір – майбутнє України» для учнівської молоді Донецької області, який організував Донецький Палац молоді «Юність». Наше училище представляла команда "Залізні люди", яка представила свої професії у відеоролику.
Щиро дякуємо організаторам та учням які відвідали захід та проголосували за нас!
 

Щодо проведення опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та
членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності,
визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

Лендінг сторінка - посилання https://survey.sportforall.gov.ua

 

   
Авторські права 2024 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER