Новий навчальний рік 2020-2021 в період адаптивного карантину.

Наше місто знаходиться в жовтій карантинній зоні.  Освітній процес проходить відповідно до вимог МОЗ та рекомендацій МОН.

Для проведення повноцінного дистанційного та змішаного навчання училище зареєстровано на освітній платформі G Suite for education за логіном limpty119.ukr.education. Адміністрацією училища проведена робота щодо створення для усіх учнів корпоративних навчальних аккаунтів.
Проводиться навчання за змішанною формою.

Основним середовищем для освітнього процесу за змішаною формою навчання  став Гугл-клас та усі додатки та можливості платформи.  
Для  оцінювання результатів навчання більшість викладачів вподобали  платформу Classtime  (для проведення онлайн тестувань).

Викладачі училища створили електронні навчальні класи з усіх предметів.

 Учні освоюють технології  навчання на відстані, знайомляться з новим навчальним матеріалом, надають відповіді та проходять тестування.

Для учнів першого курсу організовано додаткове навчання з питань роботи на освітній платформі у середовищі Гугл-класу.

Епідемія  Covid-19

Вона змінила життя як учнів так і педагогічних працівників нашого навчального закладу.

 

Як і   усі навчальні заклади України,  Лиманське професійно-технічне училище  наказом виконуючого обов'язки директора від 12 березня 2020 р. № 80 "Про запровадження карантину" знаходиться на карантині.

З метою забезпечення виконання робочих навчальних планів училище перейшло на дистанційну форму навчання.

З повною версією наказу виконуючого обов'язки директора училища від 12.03.2020 № 81 "Про переведення здобувачів освіти з денної форми  на дистанційну форму здобуття професійно-технічної освіти" можна ознайомитись тут.

З метою упорядкування роботи навчального  закладу в період карантину  виданий наказ від 19 березня 2020 р. № 83 "Про порядок роботи ЛиманськогоПТУ на період карантину". З повною версією наказу можна ознайомитись тут.

Навчальний заклад працює на платформі  "Google Classroom"

1. Створено методистом навчальне середовище для педагогів, клас "Педпрацівники" 
В цьому середовищі розміщений розклад занять, зміни.
Створено єдину таблицю, в якій кожен викладач розмістив інформацію про коди всіх навчальних класів з усіх предметів.

2. Усі викладачі створили навчальні класи. 

3. Майстри виробничого навчання створили групи у Viber з учнями та їх батками. Надіслані усім учням коди цих класів. 

4. Викладачі працюють відповідно до затвердженого розкладу,  розміщують у гугл-класах навчальні матеріали. 

5. З метою контролю освітнього процесу, у якості  других викладачів до класів приєднані як майстри виробничого навчання так і адміністрація училища. 

6. Більшість учнів має технічну можливість виконувати ці роботи за допомогою смартфонів та комп'ютерів.

7. Викладачі регулярно перевіряють роботи учнів, спілкуються з ними за допомогою коментарів.

8. У гугл-класі "Педпрацівники" адміністрація училища, методист ведуть роботу щодо самоосвіти, навчальних вебінарів, посилань на цікаві ресурси, інформацію від МОН тощо.

 

 

 

Методичний захід для педагогічних працівників залізничного напрямку 

24 вересня 2019 року на базі Лиманського професійно-технічного училища відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників залізничного транспорту. 

 Долініна Тетяна Іванівна, завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області, ознайомила присутніх з  нормативно-правовим забезпеченням підготовки кваліфікованих робітників за напрямком «Залізничний транспорт».

       

 Куліш Анастасія Іванівна, в.о. директора Лиманського професійно-технічного училища доповіла, що Наказом МОН України наше училище входить до закладів, які впроваджують елементи дуальної освіти. Вона зупинилась на особливостях  впровадження   елементів дуальної освіти з професії   «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»
з доповіддю про проблеми сьогодення "Впровадження в освітній процес стандартів на МКО на уроках професійно-теоретичної підготовки: проблеми та шляхи їх вирішення" виступив  Козачок Володимир Петрович, викладач Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти.

 Бережна Любов Володимирівна, методистЛиманського професійно-технічного училища. поділилась досвідом розробки навчально-плануючої документації з професії  «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» у рамках дуальної освіти.
Досвідом роботи викладача з розробки навчально-плануючої документації на компетентнісній основі поділився з присутніми Янцевич Віктор Олександрович, викладачЛиманського професійно-технічного училища.
Завальнюк Тетяна Петрівна, викладач Маріупольського вищого металургійного професійного училища,  розповіла про "Шляхи реалізації: труднощі і проблеми впровадження нових стандартів на МКО"

Реалізації єдиної методичної проблеми училища  присвятили свої доповіді педагоги Лиманського професійно-технічного училища. надтемою "Сучасні інформаційно-комунікаційні технології" рочали працювати з 1 вересня 2019 року. Педагоги показали використання сервісу "Ckasstime" для створення тестів, які учні мають можливімсть проходити з власних смартфонів.
Реалізація вимог  роботодавця під час професійно-практичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» - це доповідь  Колгашева Віталія Леонідовича, майстра  виробничого навчанняЛиманського професійно-технічного училища 

      

Особливості інноваційної педагогічної діяльності під час викладання предмету «ПТЕ та інструкції» - це тема доповіді  Ємельяненко Наталії Андріївни, викладача Лиманського професійно-технічного училища.
Сиднєва Тетяна Володимирівна, майстер виробничого навчанняЛиманського професійно-технічного училища розповіла про" Комплексний підхід до  використання освітніх онлайн-технологій  в професійно-практичній підготовці"
    

 


 

Мовно-літературний гурток "Дивослово" 9 вересня 2019 року

Дев'ятого вересня 1769-го року народився  відомий український письменник, поет, громадський діяч, зачинатель нової української літературної мови  Іван Петрович Котляревський.

         250-річницю від дня народження класика, основоположника сучасної української літератури, широко відзначали на батьківщині, в Полтаві , де народився і похований І.П.Котляревський.

З цієї нагоди  пройшли заходи у Лиманському ПТУ під  девізом:  «Котляревський запрошує на свято». Учні мовно - літературного гуртка «Дивослово» (керівник  Полєтаєва С.М.) випустили стіннівку  « Нащадкам мову залишу як скарб», у  якій відобразили визначну роль письменника  в історичному процесі становлення української національної мови. Уперше в поемі «Енеїда»  жива народна мова залунала голосно й зачарувала світ.

       

1798 р.(поява «Енеїди») – народження української мови. Недарма в наступній рубриці  «Герої Котляревського разом з нами» рідна мова полилася з уст героїв  «Енеїди» та « Наталки - Полтавки», яка  вже 200 років не сходить  з театральних сцен. Учні намалювали  уявних героїв Котляревського, звичайно, в гумористичному плані троянців, для яких  «Любов к отчизні, де героїнь, Там сила вража не устоїть, Там грудь сильніша од гармат».  Запросила до розмови і « Наталка - Полтавка» - ювілярка. Як розуміли щастя персонажі п’єси? Так, І.П.Котляревський  через століття колоритною українською мовою доніс до сучасників благородну мораль нашого народу:  «Де згода в сімействі, Де мир, тишина, Щасливі там люди, Блаженна сторона».

         Найбільше учням сподобалася літературна розминка –« Вгадай героя». Цитата з твору – ілюстрація до вгаданого  персонажа. А ще були презентації та виразне читання. Ось таким постав на святі І.П.Котляревський - патріот.

    

 

Дочірні категорії

   
Авторські права 2020 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER