Сироватський Олексій  посів ІІ призове місце у обласній олімпіаді учнів з предмету "Електротехніка"

Наказом Навчально-методичного центру профтехосвіти у Донецькій області від 25 квітня 2017 р. № 241 "Про підсумки обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета "Електротехніка"" визнано призером - ІІ місце та диплом ІІ ступеню - Сироватський Олексій, учень 3 курсу групи № 4, викладач Ємельяненко В.О.

13 квітня 2017 року на виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, відповідно до наказу НМЦ ПТО № 217 від 01.03.2017 року був проведений ІІ етап обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета «Електротехніка».

Метою проведення олімпіади було виявлення кращих учнів, розвиток та реалізація їх здібностей, підтримка обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчої активності педагогічних працівників, підкреслення важливої ролі електротехніки в роботі фахівців різних галузей.

Учасниками ІІ етапу обласної олімпіади стали 25 кращих учнів ПТНЗ області, які набрали найбільшу кількість балів на І етапі олімпіади (на рівні ПТНЗ).

У зв’язку зі складною військово-суспільною ситуацією в Донецькій області олімпіада проходила одночасно в двох містах області: для учасників Краматорсько-Слов’янського, Покровського, Бахмутського методичних об’єднань - на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», а для учасників Маріупольського методичного об’єднання - на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту.

Журі олімпіади очолювали: Олена Омельченко, Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Краматорського технологічного технікуму та Тетяна Зиновченко, керівник методичної секції з предмета «Електротехніка» Маріупольського методичного об’єднання. Членами журі обрано провідних педагогічних працівників ПТНЗ Донецької області.

Відповідно до Умов проведення обласної олімпіади учасники були забезпечені робочим місцем, обладнаним комп’ютером згідно з жеребкуванням і виконували завдання у вигляді тестів у кількості 60 питань.

Після виконання тестових завдань результати учасників олімпіади в обох містах одразу відправлялись на електронну пошту відповідального методиста НМЦ ПТО, на місцях оформлювались протоколи і журі одразу визначало переможців.

   
Авторські права 2024 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER